Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 11:04 Bu haber 4473 kez okundu
 
YAŞLI ADAM 3 GÜN SONRA ÖLÜ OLARAK BULUNDU
• ÖKSÜZ KÖYÜNDEN KAYBOLAN RAMAZAN YALÇIN’A ÇOBANLAR ULAŞTI
- Haberi
YAŞLI ADAM 3 GÜN SONRA ÖLÜ OLARAK BULUNDU

İlçemiz yeni bir kayıp olayıyla karşı karşıya kaldı.
Yaklaşık 1 yıl kadar önce kaybolan ve ölü olarak bulunan Asım Amca’nın ardından şimdi de Öksüz köyünde ikamet eden 72 yaşında Ramazan Yalçın’dan 3 gündür haber alınamıyor.
Cumartesi günü ailesiyle ilçe pazarına gelerek onlardan ayrılan yaşlı adamdan bir daha haber alınamadı. İddiaya göre çocuklarından ayrılan Ramazan Yalçın, kendisinin daha sonra köye gideceğini söyleyerek oradan ayrıldı.
En son olarak ilçe merkezinde bir kahvehanede çay içtiğinin görüldüğünü belirten ailesi polise giderek kayıp başvurusunda bulundu.
Polis ekipleri Yalçın’ı bulmak için ilçe merkezinde arama çalışması başlattı.
Gece boyunca yakınları ve köylüler tarafından yapılan aramalar neticesinde yaşlı adam bulunamadı. Dün öğle saatlerinde köye giden gazetemiz haber ekibi köy çevresinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de katıldığı geniş kapsamlı aramaların devam ettiği gözlendi.
Yalçın’ın ailesi yaşlı adamın resmi bulunan afişleri ilçe merkezindeki bazı işyerlerine ve çeşitli köşe başlarına asarak gören ve yerini bilenlerin ulaşabilecekleri telefon numaralarını belirttiler.
Ramazan Yalçın’dan korkulan haber geldi. Yaşlı adamın Şehitler Mahallesi Hamam Sokak bitişiğindeki çalılıkta ölü bedeni çobanlar tarafından bulundu. Savcılık soruşturma başlatarak cenazeyi otopsiye gönderdi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: YAŞLI, ADAM, 3, GÜN, SONRA, ÖLÜ, OLARAK, BULUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı