Haber Detayı
13 Ekim 2020 - Salı 11:35 Bu haber 737 kez okundu
 
VALİ FUNDA KOCABIYIK İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
- Haberi
VALİ FUNDA KOCABIYIK İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

• Vali Funda Kocabıyık, “Kontrollü Sosyal Hayat” kapsamında İlçemizdeki işyerlerine Covid-19 tedbirlerine yönelik denetim gerçekleştirdi. 

Ziyaretlerinde ilçe esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden Vali Funda Kocabıyık, Covid-19 ile hep birlikte mücadele etmenin önemine değinip, tedbir ve kurallara uyulmasında hassas davranılması gerektiğini vurguladı. 

İlçe ziyaretiyle ilgili bir değerlendirmede bulunan Vali Funda Kocabıyık; “#SağlıkiçinHepimiziçin sloganı ile gerçekleştirdiğimiz Covid-19 tedbirlerine yönelik denetimlerimize, sadece il merkezimizde değil ilçelerimizde de ara vermeden devam ediyoruz.

Bugün Banaz Kaymakamımız Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanımız Zafer Arpacı ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Bayram Sargın ile birlikte Banaz ilçemizde bir denetim gerçekleştirdik. Hem vatandaşlarımızın Covid-19’la mücadelede alınan tedbirlere yönelik tutumunu görmek hem de toplumda salgına karşı bir farkındalık oluşturmak amacıyla yaptığımız denetimde, vatandaşlarımızın alınan tedbirlere riayet ettiğini memnuniyetle gördüm. 

Unutmayalım ki kontrollü sosyal hayat süreci içerisindeyiz. Bu süre zarfında herkes üzerine düşen görevi yapmalı; maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymalıdır. Hepimiz üzerimize düşen görevi yapar ve tüm kurallara harfiyen uyarsak bu süreci en az olumsuzlukla atlatabiliriz.” dedi.
İşyeri bilgilendirme ziyaretlerinin ardından Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı’yı makamında ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Aydın ARSLAN
Etiketler: VALİ, FUNDA, KOCABIYIK, İLÇEMİZİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı