İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 12:48 Bu haber 1038 kez okundu
 
VALİ FUNDA KOCABIYIK ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
- Haberi
VALİ FUNDA KOCABIYIK ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Vali Funda Kocabıyık 2019 - 2020 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin ilk gününde Ertuğrul Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti. 

Ziyareti sırasında sınıfları gezen Vali Funda Kocabıyık, öğrencilerle sohbet ederek, öğretmenlerden okulda yapılan faaliyetler ve eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. 

Öğrencilerin iki haftalık yarıyıl tatilinin ardından bugün yeniden bir araya gelmenin sevincini yaşadıklarını ifade eden Vali Funda Kocabıyık, “Öğrencilerimizin gayretine ve şevkine tanık olmak geleceğe dair bizleri umutlandırmaktadır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan velilerimizin, büyük fedakârlıklarla hizmet veren öğretmenlerimizin coşkusunu yürekten paylaşıyor, eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminin öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize verimli bir çalışma dönemi olmasını diliyorum” dedi.
Ziyareti sırasında Vali Funda Kocabıyık’a Milletvekili Mehmet Altay, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Vali Yardımcısı Muammer Balcı, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin eşlik etti.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Aydın ARSLAN
Etiketler: VALİ, FUNDA, KOCABIYIK, ERTUĞRUL, GAZİ, ANADOLU, İMAM, HATİP, LİSESİ’Nİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı