Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 09:16 Bu haber 1282 kez okundu
 
VALİ FUNDA KOCABIYIK ÇAMSU KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ
- Haberi
VALİ FUNDA KOCABIYIK ÇAMSU KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Uşak Valisi Funda Kocabıyık ilçemize bağlı Çamsu köyündeki vatandaşı evinde ziyaret etti.

Vali Kocabıyık’ı köy ziyaretleri sırasında evine misafir olarak davet eden Eşref Bilgili’yi evinde ziyaret etti.
Köy programlarında vatandaşların taleplerini, dilek ve sorunlarını yerinde değerlendirme fırsatı bulduğunu ifade eden Vali Funda Kocabıyık, “Eşref Bilgili amcamızla Çamsu köyünde karşılaşmıştık, kendisi bizi müsait bir günümüzde misafir etmek istediğini söyledi. Bugün bir fırsat bulup evinde ziyaret ettiğimiz Eşref amcamızla güzel bir sohbet ettik, kıymetli büyüğümüzün hayır dualarını aldık. Kendisine nazik daveti ve misafirperverliği için teşekkür ediyor, hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.” dedi.
Vali Funda Kocabıyık, Çamsu köyünde gerçekleştirdiği ziyaretin ardından vatandaşlarla vedalaşırken, Yemen Gazisi Mehmet Dönmez’in oğlu Muammer Dönmez ile bir süre sohbet etti. Vali Funda Kocabıyık “Vatandaşlarımızın samimiyet ve misafirperverliği bizleri gerçekten duygulandırıyor. Muammer Dönmez amcamızla gençlik fotoğrafına bakarak geçmiş günlere dair sıcak bir sohbet gerçekleştirdik. Aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi bir kez daha minnetle yad ettik. Kendisine sağlıklı, huzurlu ve uzun bir ömür diliyorum.” dedi.
Ziyarette Vali Funda Kocabıyık’a Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Banaz Jandarma Komutanı Mustafa Akpınar ve Banaz İlçe Emniyet Müdürü Koray Türkyılmaz’da eşlik etti.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Aydın ARSLAN
Etiketler: VALİ, FUNDA, KOCABIYIK, ÇAMSU, KÖYÜNÜ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı