Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 10:12 Bu haber 1497 kez okundu
 
ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLANDI
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
- Haberi
ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLANDI

İlçemizde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenler günü kutlama programı düzenlendi.

Öğretmenler Günü’nde Banaz Kültürpark alanında bulunan Atatürk Anıtına Çelenk sunuldu. Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

Banaz Belediye Kültür Sarayı’nda düzenlenen kutlama programına Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Zafer Arpacı, Emniyet Müdürü Koray Türkyılmaz, Jandarma Komutanı Mustafa Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koca ve öğretmenler katıldı.

Mesleğe yeni başlamış öğretmenler adına Sınıf öğretmeni Gülşah Alp, kıdemli öğretmenler adına ise sınıf öğretmeni Muharrem yokuş konuşmalarını yaptılar.

Kaymakam Oğuz Alp Çağlar yaptığı konuşmada öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu belirterek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koca ise düzenlenen programda emeği geçen herkese teşekkür ederek öğretmen arkadaşlarının öğretmenler gününü kutladı.

Emekli olan öğretmenlere ödülleri teslim edildi.
Mesleğe yeni başlayan Muhammet Hüseyin Özdemir öğretmenlik yemini etti.
İlçede görev yapan müzik öğretmenleri tarafından türküler seslendirildi. Son olarak öğretmenlere Bereket Aşevi tarafından hazırlanan  yemek ikramında bulunuldu.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: ÖĞRETMENLERİMİZİN, GÜNÜ, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı