İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 08:49 Bu haber 575 kez okundu
 
İLÇEMİZDE TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ
ETKİNLİK KAPSAMINDA SÜRÜCÜLERE MASKE VE BROŞÜR DAĞITILDI
- Haberi
İLÇEMİZDE TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

İlçemizde “Trafik Haftası” kapsamında sürücüler bilgilendirildi.

Etkinlik kapsamında ilçe girişinde Ankara-İzmir D300 Karayolu üzerindeki uygulama noktasında Banaz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri sürücülere maske ve broşür dağıtıldı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri ve trafik kuralları konusunda uyarılarda bulundu. Sürücülere bilgilendirici broşür ve maske dağıttı.

Banaz İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Kürşad Çorlu kontrol noktasındaki etkinlikte yaptığı açıklamada “Ülkemiz ve tüm dünya koronavirüs ile mücadele ederken sürücülerimizin de bilgilendirilmesi çok önemli.

Geçen yıl ülke genelinde kırmızı düdük ve şapka dağıtmıştık, bu yıl da içinde bulunduğumuz şartlar gereği maske ve bilgilendirme broşürü dağıtıyoruz. Vatandaşlarımızın mümkün olduğunca evden çıkmamalarını ve salgın ile mücadele kurallarına uymalarını istiyoruz. Bu konularda arkadaşlarımız gerekli çalışmalarını aralıksız sürdürüyor, kontroller ve denetimler yapılıyor. Trafik kazalarının olmadığı ve üzücü olayların yaşanmadığı güzel günler diliyorum." dedi.
Trafik Haftası Etkinlikleri kapsamında Banaz İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından corona virüs tehlikesine karşı çocuklar tarafından seslendirilen "evde kal" videosu hazırlandı.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: İLÇEMİZDE, TRAFİK, HAFTASI, ETKİNLİKLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı