Haber Detayı
30 Mart 2021 - Salı 09:25 Bu haber 120 kez okundu
 
ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLIĞI MUHSİN YAZICIOĞLU'NU ANDI
- Haberi
ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLIĞI MUHSİN YAZICIOĞLU'NU ANDI

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı Muhsin Yazıcıoğlu’nu şehadetinin 12. yıl dönümünde düzenlediği faaliyetlerle andı.

Duyurusu Şubat ayında yapılan Muhsin Yazıcıoğlu’nun Üşüyorum Şiiri’ni ezbere etkili okuma yarışma sonuçları Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı tarafından açıklanarak, yarışmanın ödülleri sahiplerini buldu. Ayrıca Tiritoğlu Parkı’nda Uşak halkına lokma ikramı yapıldı. Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Karaca yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“25 Mart 2009 tarihinde elim bir suikastle şehit düşen Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu kaybetmenin hüznünü ve acısını bir kere daha yürekten hissediyoruz.
Muhsin Yazıcıoğlu Türk siyaset tarihinin son yıllarda gördüğü en temiz lideriydi. Gerek siyasi yaşamındaki duruşu, gerekse karakteri ve kişiliği ile Allah’ın rızasına uygun yaşayan, inandığı davayı hayatına tatbik eden bir liderdi. Muhsin Yazıcıoğlu siyaseti Allah’ın rızasını kazanmak ve milletine hizmet etmek için yaptı. Hiçbir zaman dünyayı yöneten, siyaseti dizayn etmeye çalışan  güç odaklarına taviz vermedi.  Her zaman kazanmayı da kaybetmeyi de milletiyle yapmayı tercih etti. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yarım bıraktırılmaya çalışılan hayallerini Alperenler Allah’ın izniyle gerçekleş-tirecektir” denildi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Aydın ARSLAN
Etiketler: ALPEREN, OCAKLARI, UŞAK, İL, BAŞKANLIĞI, MUHSİN, YAZICIOĞLU'NU, ANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı