İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
19 MAYIS’TA DA EVLERDEYİZ
19 MAYIS’TA DA EVLERDEYİZ
Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 10:19 Bu haber 703 kez okundu
 
ZAFER KALKINMA AJANSI 2020 YILI 4. YÖNETİM KURULU TOPLANTISI VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE YAPILDI
- Haberi
ZAFER KALKINMA AJANSI 2020 YILI 4. YÖNETİM KURULU TOPLANTISI VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE YAPILDI

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla Zafer Kalkınma Ajansı 2020 yılının 4. Yönetim Kurulu Toplantısını video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

Vali Funda Kocabıyık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, bölge illerin Valileri ve yönetim kurulu üyeleriyle gündem maddeleri istişare edildi.
Toplantıda ilk gündem maddesi olarak 27 Şubat 2020 tarihinde ilan edilen, Ajansın plan, program ve stratejik öncelikleri ile uyumlu, kısa / orta vadede yatırıma dönüştürülebilecek nitelikteki fizibilite çalışmalarının desteklenmesinin amaçlandığı Fizibilite Desteği Programına yapılan 2 proje başvurusu değerlendirildi. Ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen 2020 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Ajans tarafından ön değerlendirmeleri yapılan proje önerileri görüşüldü. 
Diğer gündem maddelerinde ise Çevre ve Enerji Altyapı Mali Destek Programı, Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı ile 3 güdümlü projelerin ilerleme raporları hakkında bilgiler alındı ve yararlanıcılardan gelen projelere ilişkin talepler görüşüldü. Son olarak iki Yönetim Kurulu toplantısı arasında Ajans tarafından icra edilen önemli faaliyetler ile Mart ve Nisan ayı gelir ve gider cetveli görüşülerek genel mali durum değerlendirildi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: ZAFER, KALKINMA, AJANSI, 2020, YILI, 4., YÖNETİM, KURULU, TOPLANTISI, VİDEO, KONFERANS, YÖNTEMİYLE, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı