Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 09:51 Bu haber 1551 kez okundu
 
VALİ FUNDA KOCABIYIK, POLİSLERLE BİRLİKTE “BÖRÜ" FİLMİNİ İZLEDİ
- Haberi
VALİ FUNDA KOCABIYIK, POLİSLERLE BİRLİKTE “BÖRÜ

Vali Funda Kocabıyık, emniyet mensuplarıyla birlikte FETÖ'nün hain darbe girişimi sırasında yaşananları konu alan "Börü" filmini izledi. 

Sabah saatlerinde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık, daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. 
Vali Funda Kocabıyık, incelemelerinin ardından Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal ve polislerle birlikte bir alışveriş merkezindeki sinema salonuna giderek senaryosunu Alper Çağlar'ın yazdığı, yönetmenliğini Can Emre ve Cem Özduru'nun yaptığı ve FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimin konu alan "Börü" filmini izledi. 
Filimle ilgili değerlendirmelerde bulunan Vali Funda Kocabıyık "FETÖ'nün hain darbe girişimi sırasında yaşananları anlatan "Börü" filmini polislerimizle birlikte izledik. Film 15 Temmuz terör saldırısını anlatıyor. Polisimiz ve askerimiz bizim için çok değerli, o gece yaşananları canlı tutmak, unutturmamak önemli. Bu film de buna hizmet ediyor. Vatansever duygularla bu kadar büyük bir kalkışmayı bastıran milletimiz, polisimiz ve kahraman askerlerimiz bundan sonra da her türlü saldırıyı bertaraf edecek güç ve kudrete sahiptir" dedi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör:
Etiketler: VALİ, FUNDA, KOCABIYIK,, POLİSLERLE, BİRLİKTE, “BÖRÜ", FİLMİNİ, İZLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı