Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 10:07 Bu haber 3967 kez okundu
 
VALİ FUNDA KOCABIYIK, POLİS VE JANDARMAYLA YILBAŞI PASTASI KESTİ
- Haberi
VALİ FUNDA KOCABIYIK, POLİS VE JANDARMAYLA YILBAŞI PASTASI KESTİ

Vali Funda Kocabıyık, yılbaşı akşamı görev yapan polis ve jandarma mensuplarıyla pasta kesti. 

Vali Funda Kocabıyık, yeni yıl dolayısıyla ilk olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'ni ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen ziyaretin ardından huzurevine geçen Vali Funda Kocabıyık, bir süre huzur evi sakinleriyle sohbet etti.

Daha sonra İzmir-Ankara kara yolundaki jandarma ve Uşak Şeker Fabrikası karşısındaki polis kontrol noktalarını ziyaret eden Vali Funda Kocabıyık, personelin yeni yılını kutladı. Araç kontrolleri sırasında da vatandaşları tebrik eden Vali Funda Kocabıyık, polis ve jandarma mensuplarıyla pasta kesti. 
Son olarak Mehmet Akif Polis Merkezi'ne ziyarette bulunan Vali Funda Kocabıyık, burada polis telsiziyle emniyet mensuplarının yeni yılını kutladı. 
Vali Funda Kocabıyık, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, il genelinde yeni yıl akşamı dolayısıyla tüm tedbirlerin alındığını, şu ana kadar her hangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirtti.
Türkiye'nin zorlu bir coğrafyada tüm tehditlere göğüs gerebilecek güçte ve kudrette bur ülke olduğunun altını çizen Vali Funda Kocabıyık, "Milletimizin yeni yılını kutluyorum. En çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberlik. ben yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum." dedi.
Emniyet mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Vali Funda Kocabıyık daha sonra karakoldan ayrıldı.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör:
Etiketler: VALİ, FUNDA, KOCABIYIK,, POLİS, VE, JANDARMAYLA, YILBAŞI, PASTASI, KESTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı