Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 11:23 Bu haber 424 kez okundu
 
VALİ FUNDA KOCABIYIK KOVİD-19 DENETİMLERİNE KATILDI
- Haberi
VALİ FUNDA KOCABIYIK KOVİD-19 DENETİMLERİNE KATILDI

Vali Funda Kocabıyık, kent merkezindeki Uğur Mumcu Cad-desi'ndeki işyerlerini ziyaret ederek Covid-19 tebdirlerine uyulması konusunda uyarılarda bulundu.

İşyeri sahipleri ve çalışanları ile sobet eden Vali Funda Kocabıyık, Covid-19 ile mücadelede maske takma ve sosyal mesafe kurallarına  uymasının önemine değindi.  

Vali Funda Kocabıyık, "Sağlık hepimiz için" sloganıyla gerçekleştirilen bu ziyaretlerin en önemli amacının toplumda salgına karşı farkındalık oluşturmak olduğunu ifade etti. 
Herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğine dikkati çeken Vali Funda Kocabıyık, "Kontrollü hayat sürecinde herkes üzerine düşen görevi yerine getirir, alınan tedbirleri göz ardı etmezse bu süreci en az zararla atlatabiliriz. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek sadece kendimizin değil başkalarının da sağlığını tehlikeye atmamış oluruz. Duyarlı birer vatandaş olarak lütfen kurallara uyalım." dedi. 
Vali Funda Kocabıyık'a denetimler sırasında Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş eşlik etti.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erkin SARIOĞLU
Etiketler: VALİ, FUNDA, KOCABIYIK, KOVİD-19, DENETİMLERİNE, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı