Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 11:32 Bu haber 3530 kez okundu
 
VALİ DEMİR’DEN POLİKLİNİKLERE BAYRAM ZİYARETİ
Gündem Haberi
VALİ DEMİR’DEN POLİKLİNİKLERE BAYRAM ZİYARETİ

Vali Salim Demir Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi ve polikliniklerine bayram ziyaretinde bulundu.

Ramazan Bayramı münasebetiyle öğretmenevin-deki bayramlaşmanın ardından kurum ziyaretleri gerçekleştiren Vali Salim Demir, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti.

Vali Salim Demir eşi Nezahat Demir ile birlikte gerçekleştirdiği Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ziyareti sırasında, hastanede tedavi görmekte olan hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu. Hastanede tedavi görmekte olan hasta ve hasta yakınlarının Ramazan Bayramlarını kutlayan Vali Salim Demir bir ihtiyacı olup olmadığını sorarak, hastalar ve yakınlarıyla bir süre sohbet etti.

Hastanedeki hizmetlerden son derece memnun olduklarını dile getiren hasta ve hasta yakınları, Vali Salim Demir, eşi Nezahat Demir ve protokol üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Ramazan Bayramı münasebetiyel gerçekleştirilen kurum ziyaretleri sırasında Vali Salim Demir’e eşi Nezahat Demir ile birlikte, Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Ömer Kalaylı, Uşak Üniversitesi Rektör V. Ömer Karahan, Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Binbaşı Mustafa Akyer ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar eşlik etti.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör:
Etiketler: VALİ, DEMİR’DEN, POLİKLİNİKLERE, BAYRAM, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı