Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 17:56 Bu haber 18136 kez okundu
 
UTAŞ UŞAKSPOR DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Spor Haberi
UTAŞ UŞAKSPOR DA YENİ SEZON HAZIRLIKLARI BAŞLADI

BAL’dan 3.lige ve oradan da ilk yılında 2.Türkiye Futbol ligine yükselen UTAŞ UŞAKSPOR futbol takımı yeni sezon hazırlıklarına hemen başladı. Yönetim öncelikle teknik heyet ile yaptığı görüşmeler sonunda “YOLA DEVAM” kararı alarak ilk adımı attı. Daha sonra takımda kalaması gereken oyuncularla görüşerek onlarla sözleşme yeniledi.

Levent AKTUĞ, Tayfur Emre YILMAZ, Doğan Seçkin ŞAVKIN, Ekrem SÜTÇÜ, Özgen ERDEM, Oğuzhan YILDIRIM, Nurettin ÇAĞLAR, Kerem ÇAĞATAY, Ender KILIÇ, Ahmet AKTAŞ, Yağızcan AKYÜREK ve Ersin AYDIN takımda kaldılar.
Selçuk YILDIRIM, Fatih ÇOLAK ve İbrahim KONGUR takımdan ayrılarak başka kulüplere gittiler. Halil İbrahim CENİK ve Şahin FISTIKÇI’nın durumu henüz belli olmadı.
Bu arada teknik yönetim başta Aydoğan hoca olmak üzere Hakan ŞAPÇI ve yardımcı antrenörler gelecek yıl için takviye oyuncu arayışına başladılar. Önceden görüşülen birkaç oyuncuyu Uşak’a davet ettiklerini belirten teknik ekip “yönetimimizin bize güvenine layık olacak çalışmaları yapacağız. UŞAK’a durmak yok, komşumuz Afyon gibi yükselişimiz sürecek” dediler.
UTAŞ UŞAKSPOR ilk transferini yaptı. Geçen yıl Sivas Belediyespor’da oynayan stoper Nuri Melih MURSAL Uşaksporlu oldu.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erkin SARIOĞLU
Etiketler: UTAŞ, UŞAKSPOR, DA, YENİ, SEZON, HAZIRLIKLARI, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı