Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 11:11 Bu haber 395 kez okundu
 
UŞAK’TA BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI
- Haberi
UŞAK’TA BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Funda Kocabıyık Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu 2019 yılı Haziran ayı toplantısı Vali Funda Kocabıyık başkanlığında öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

Farkındalığın arttırılmasının bağımlılıkla mücadelede büyük önem arz ettiğini ifade eden Vali Funda Kocabıyık yaptığı açıklamada; bağımlılıkla mücadele konusunda  başta güvenlik birimlerimiz olmak üzere kamu kurumları ve STK'lar tarafından sürdürülen mücadelenin etkin bir şekilde devam ettiğini vurguladı.

Vali Funda Kocabıyık “Bu toplantıda her türlü bağımlılıkla mücadele faaliyetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi, bu mücadelede paydaşlar arasında sağlıklı bir işbirliği ve koordinasyon sağlanmasını amaçlıyoruz. Bağımlılıkla mücadele öncelik verdiğimiz en önemli konulardan birisidir. Her türlü bağımlılığın bireyler ve toplum üzerindeki zararlarının kaldırılması için ilgili tüm kuruluşların. koordinasyon toplantılarımızda ele alınan mücadele programları dâhilinde birlikte ve etkin bir şekilde çalışması gereklidir” dedi.
Vali Funda Kocabıyık’ın konuşmasının ardından ilimizde uyuşturucu ile mücadelede alınan ve uygulanan tedbirlerle kurumlar arasındaki konu ile ilgili koordinasyon çalışmaları da değerlendirildi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör:
Etiketler: UŞAK’TA, BAĞIMLILIKLA, MÜCADELE, İL, KOORDİNASYON, KURULU, TOPLANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı