Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 10:09 Bu haber 447 kez okundu
 
UŞAK BELEDİYESİ’NDEN YENİ BİR SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMASI
- Haberi
UŞAK BELEDİYESİ’NDEN YENİ BİR SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMASI

Sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyen Uşak Belediyesi, Uşaklılardan takdir toplayan yeni bir çalışmaya imza attı.

Sosyal sorumluluk projelerine göstermiş olduğu hassasiyetle çeşitli çalışmalar yürüten Uşak Belediyesi, Uşaklılardan takdir toplayan yeni bir çalışmayı daha hizmete geçirdi. Uşak Belediyesi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre şehirde sokakta yaşayan, kalacak yeri olmayan yaşlı ve kimsesiz ihtiyaç sahiplerini ve yardıma muhtaç kişileri gören vatandaşların Alo 153 ve WhatsApp iletişim hattından Uşak Belediyesi’ne ulaşmaları talep edildi.
SOKAK HAYVANLARI DA UNUTULMADI
Aynı şekilde ‘Bayat Ekmek Toplama Kutuları’ ile sokak hayvanları için hayata geçirdiği projeyle büyük yankı uyandıran Uşak Belediyesi, sokakta yaşayan aç, hasta ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarını gören vatandaşların Alo 153 ve WhatsApp İletişim hattından Uşak Belediyesi’ne ulaşması talep etti.
Vatandaşlardan alınan talepler doğrultusunda, Belediyenin ilgili birimleri bilgilendirilerek faaliyete geçecek ve gerekli çalışmaları gerçekleştirecek.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör:
Etiketler: UŞAK, BELEDİYESİ’NDEN, YENİ, BİR, SOSYAL, SORUMLULUK, ÇALIŞMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı