Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 18:16 Bu haber 1050 kez okundu
 
TÜM EMEKLİ - SEN’DEN İLÇEMİZDE TİYATRO
- Haberi
TÜM EMEKLİ - SEN’DEN İLÇEMİZDE TİYATRO

Tüm Emekli-Sen Banaz Şubesi, vatandaşları bir tiyatro gösterisinde bir araya getirdi. 

Geçtiğimiz hafta Belediye Kültür Sarayında sergilenen oyunda İzmir Derin Sahne “Hayatın Her Tonu” adlı gösterilerini sergilediler.

İlçemizde faaliyet gösteren tek emekli sendikası Banazlıları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz hafta Derin Sahne oyuncuları Emel ve Cüneyt Gürbüz çifti, hazırladıkları oyunla izleyenlere güzel saatler yaşattılar. Farklı konulardan oluşan ve genellikle komedi tarzı olan bölümlerde evlerdeki aile yaşantısı, eşler arasındaki diyaloglara komedi yaklaşımıyla yer verilmiş.

Seyirci ile içiçe bir oyun sergileyen sanatçılar, Soma’da meydana gelen maden kazasına da hüzünlü bir bakış sergilediler. Oyunda Soma’nın insanlar üzerinde derin izler bıraktığını ve asla unutulmaması gerektiği mesajı da verildi.

Gösterinin ardından ekibe çiçek veren Emekli-Sen Banaz Şubesi Başkanı Mehmet Arslan, ilçemizde sanata ve tiyatroya az ilgi olmasına rağmen kararlılıkla bu etkinliği sürdürmeye devam edeceklerini, bu çabada kendilerini yalnız bırakmayan Derin Sahne oyuncuları Emel Gürbüz ile Cüneyt Gürbüz ve tiyatroya katılım sağlayan konuklara teşekkür etti.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: TÜM, EMEKLİ, -, SEN’DEN, İLÇEMİZDE, TİYATRO,
Yorumlar
Haber Yazılımı