Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 08:55 Bu haber 10659 kez okundu
 
TGF BAŞKAN ADAYLARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
Türkiye Haberi
TGF BAŞKAN ADAYLARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF)’de 14 Ekim’de genel başkanlık seçimi yapılacak. Bu doğrultuda mevcut başkan Yılmaz Karaca ve başkanlık için kolları sıvayan Mehmet Ali Dim çalışmalara başladılar.

Geçtiğimiz hafta gazetemizi ayrı ayrı ziyaret eden iki başkan adayı çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, çalışmalarını aynı tempoda sürdürmek ve yerel gazetelerin içinde bulunduğu sıkıntıları çözmek için çalışma yapacaklarını belirterek Anadolu’daki gazeteleri ziyaret ettiklerini söyledi.

TFG Genel Başkan Vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim’de genel başkanlık için aday olduğunu belirterek çalışmalara başladığını ifade etti. Aynı zamanda Yeşil Banaz Gazetemiz Sahibi A. Erdal Sarıoğlu ve beraberinde Kayseri GCB. Veli Altınkaya, Osmaniye GCB İsrafil Avcı, Çorum GCB. Yrd. Hacı Odabaşı ve Tokat GCB. Kemal Özdilek ile Uşak Valisi Salim Demir’e bir nezaket ziyaretinde bulunuldu. Ziyarette ilimize yeni atanan Vali Yardımcıları Sait Topoğlu ile Muammer Balcı ve İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder de bulundular. Uşak ili hakkında bilgiler veren Vali Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

13-14 Ekim 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak seçimlerde her iki adaya başarılar dileriz.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: TGF, BAŞKAN, ADAYLARI, GAZETEMİZİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı