Haber Detayı
20 Kasım 2018 - Salı 11:01 Bu haber 2479 kez okundu
 
PARTİLER ADAYLARINI AÇIKLAMAYA BAŞLADI
- Haberi
PARTİLER ADAYLARINI AÇIKLAMAYA BAŞLADI

Yerel seçimler öncesi partiler Belediye Başkan adaylarını açıklamaya başladı.

Ak Parti’de dün Uşak’ta temayyül yoklaması yapıldığı, bu yoklama sonucunda ilçemiz mevcut Belediye Başkanı Zafer Arpacı ile devam kararı alırken, Ulubey Belediye Başkan adayı olarak Veli Koçlu’nun adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Diğer taraftan Eşme ilçesinde H. Mustafa Çetin yerine alternatif aday arayışı devam ederken H. Mustafa Çetin ile ilgili kararın önümüzdeki günlerde verileceği öğrenildi.

Uşak Belediye Başkanlığı adayı olarak Murat Kiriş, Hüseyin Keskin ve  Emine Yıldırım’ın isimlerinin geçtiği Nurullah Cahan’ın ise adaylığının çok fazla ilgi görmediği söyleniyor. Ak Parti Uşak teşkilatının da Cahan’ın adaylığını istemediği yönünde iddialar ortaya atıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak için Asım Kalelioğlu’nun tek aday adayı olduğu belirtilirken, ilçemiz Kızılcasöğüt Kasabası için mevcut Başkan Ömer Biçer’in, Pınarbaşı Kasabası için Naci Akyürek, Selçikler Kasabası için İbrahim Kökçü, Eşme için Yılmaz Tozan, Yeleğen Kasabası için Feyzi Kaya’nın adaylıklarına kesin gözüyle bakılıyor.
İlçemizden de Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Ahmet Olgay Altındağ’ın adaylığının büyük olasılıkla kesinleşeceği belirtiliyor.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: PARTİLER, ADAYLARINI, AÇIKLAMAYA, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı