Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 18:02 Bu haber 2960 kez okundu
 
MHP İLÇE BAŞKANI “İTTİFAK YOK”
- Haberi
MHP İLÇE BAŞKANI “İTTİFAK YOK”

Değerli Banazlı hemşehrilerimiz. Bir şekilde Ülkü Ocaklarıyla MHP ile yolu kesişen yiğit ülküdaşlarım. 31 Mart seçimleri yaklaştıkça Milliyetçi Ülkücü hareketi karalamak.

MHP’ye gönül veren arkadaşlarımızın kafalarını karıştırmak şevklerini kırmak için bazı çevrelerce kasıtlı bir karalama kampanyası başlatılmıştır. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır (hadisi Kudsi) gereği bu saldırılara cevap vermek farz oldu.

İblisin Banaz şubesi harekete geçti. Ülkücü şehitler üzerinden istismarlar başladı. Göstermelik aday çıkardığımız, adayımız Emine Bulut hanımefendi ve MHP İlçe Başkanı olarak Feridun Ayata, mevcut belediye başkanından 150.000 

TL aldığımız ve partiyi pazarladığımız, kapıya kilit vurduğumuz yalanı alçakça, adice, şerefsizce Banaz’ın gündemine getirildi. Cumhur ittifakına zarar vermemek için sustuk. Uşak ve Banaz’da ittifak olabilir diye bekledik. Rehber kuran hedef turan diyenlerin Allah’tan başka kimsenin önünde eğilmeyenlerin saklı gizli hesapları olamaz. İttifak olsa idi bir protokol yapılır kamuoyuna duyurulurdu. Bugün itibariyle Banaz’da bir ittifak söz konusu değildir. MHP olarak Belediye Başkanlığında, Belediye Meclis Üyeliğinde ve İl Genel Meclisinde ittifaksız seçime giriyoruz. Önümüzdeki günlerde değerli Banazlılara açıklayacağız.
Şehitlerimizi, gazilerimizi istismar edenlere diyoruz ki Şehitler, Gaziler KIZIL ELMA, TURAN, VE BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİ YOLUNDA KURŞUNLARA HEDEF OLDULAR. ALLAH YOLUNDA ÖLENLERE ÖLÜ DEMEYİNİZ ONLAR DİRİDİRLER FAKAT SİZ ONLARI GÖREMEZSİNİZ AYETİNE İNANAN YİĞİTLERDİ, ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ... Kuru bir slogan değildir. Cenabı Allah'ın müjdesidir. Kan bağı olanlar onların sadece maddi mirascılarıdır, Manevi mirasçıları Türk İslam Ülkücüleridir. Onların üzerinden makam , mevki, menfaat devşirmek isteyenlere asla izin vermeyiz. Gerekirse dillerini koparırız. Aziz Banaz’ın milliyetçi, maneviyatçı sosyal demokrat seçmeni, Banaz’da hiçbir ayrım yapmadan hepimizi kucaklayacak, haksızlık, ayrımcılık, hukuksuzluk, arsızlık, hırsızlık, soysuzluk, yapmayacak bir adayla geliyoruz, Banaz’ın fakir fukarası garip gurabası 6 aylık iş için el etek öpmeyeceksin, torpil aramayacaksın, hakkı olan hakkını alacak, Noter huzurunda yapılacak çekilişle adil bir şekilde işe gireceksin. Hamamboğazı termal suyu Banaz’a getirilecek, aylık 150 TL gibi bir rakamla ısınacaksınız, Rusya'dan, İran’dan, dolarla alınan doğal gaza ayda ortalama 600 TL ödemeyeceksiniz. Banaz’ın en büyük sorunu işsizlik. Hamamboğazı günübirlik piknik alanı değil, insanımıza aş, iş veren termal turizm merkezi olacak. Banaz’a en az 3 bin kişinin çalışacağı 5 yıldızlı otellerin, işletmelerin gelmesi için bütün girişimler yapılacak.
Belediyede torpilliler değil gerçek ihtiyaç sahibi olanlar çalışacak. Belediye hak hukuk adalet Milliyetçi hareket zihniyeti ile yönetilecek. Hz. Ömer’in adet anlayışı hakim kılınacak, Ülküdaşlarımız, Türk Milliyetçilik fikrine gönül veren Alperenler, değerli Banazlı kardeşlerimize devlet sözü, ülkücü sözü.
Ne mutlu Türküm diyene...
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: MHP, İLÇE, BAŞKANI, “İTTİFAK, YOK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı