Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 11:25 Bu haber 615 kez okundu
 
İLÇEMİZDE BAYRAM ÖNCESİ TRAFİK TEDBİRLERİ ALINDI
- Haberi
İLÇEMİZDE BAYRAM ÖNCESİ TRAFİK TEDBİRLERİ ALINDI

Banaz Emniyet Müdürlüğü bayram öncesi trafik denetimlerini hızlandırdı.

Emniyet Müdürlüğü Trafik Bürosu ekipleri ilçe çıkışında trafik kontrolü yaptı. Kontrollara Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’da katıldı. Uygulama sırasında Emniyet Müdürü Koray Türkyılmaz yaptığı açıklamada bu günde olduğu gibi bayram süresince de ilçe için tedbirlerini aldıklarını tam kadro görevde olduklarını belirtti.

Bilindiği üzere ilçemizin trafiği en yoğun olan Ankara İzmir karayolu üzerinde olması sebebiyle transit ulaşımlarda da aşırı derecede bir trafik akışı olduğunu ifade etti.

İlçe içerisinde de trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerde ve pazar yerlerinde sürekli olarak devriye olacağını belirtti. Uygulamada durdurulan araçlardaki yolculara hayırlı yolculuklar dilerken önceden bayramlarını kutladı.
Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar da  durdurulan yolcu otobüsüne binerek yolculuk eden vatandaşlara hayırlı yolculuklar diledi. Son olarak bayram kapsamında ilçede alınan önlemler ile ilgili Emniyet Müdürü Koray Türkyılmaz’dan bilgi alan kaymakam Çağlar, “denetimlerin bu yoğun günde oldukça yararlı olacağını düşünüyorum” dedi. Çağlar, denetim yapan personel ile fotoğraf çekildi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: İLÇEMİZDE, BAYRAM, ÖNCESİ, TRAFİK, TEDBİRLERİ, ALINDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı