Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 19:19 Bu haber 2787 kez okundu
 
HAMAMBOĞAZI AÇILDI
BANAZLILARIN YILLARDIR HASRETLE BEKLEDİĞİ TESİS HİZMETE AÇILDI
- Haberi
HAMAMBOĞAZI AÇILDI

• Başkan Arpacı’dan bayram sürprizi... Banaz halkının yıllardır hasretle beklediği “Hamamboğazı” bayramın üçüncü günü hizmete açıldı.

Yaklaşık iki yıl süren inşaat ve çevre düzenlemesi sonucunda Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı’nın gayretleriyle tesisler üçüncü bayramda vatandaşların hizmetine açıldı.

Bayram süresince tesislerin ücretsiz olduğunu belirten başkan Başkan Arpacı; “ilçemizin en önemli turizm alanı olan Hamamboğazı Termal bölgesinde büyük gayretler sonucu tamamlamış olduğumuz tesislerimizi faaliyete geçirdik.

Hamamboğazı’ndaki çeşitli bölümlerden oluşan aktivite merkezleri üçüncü bayramdan itibaren öğlen 12.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında siz değerli halkımızın hizmetine açılmıştır. Pazar gününe kadar vatandaşların girişlerinden ücret alınmayacaktır. Hamamboğazı Termal Tesislerimizin, siz çok kıymetli Banaz halkına ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” şeklinde açıklama yaptı.

Hamamboğazındaki günübirlik tesislerde havuz, termal havuz, sauna, spor salonu, aquapark, buhar odası, hamam mevcut. Tesisin çevresindeki piknik alanlarının önümüzdeki günlerde vatandaşların hizmetine sunulacağı belirtiliyor.

Bu açılışın sadece halkımızın bir an önce kullanımı için yapıldığı resmi açılışın önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği ifade edildi.
Tesisin bayram süresince ücretsiz olması ve Banazlıların hasret duymasından dolayı vatandaşlarca olağanüstü rağbet gördü.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: HAMAMBOĞAZI, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı