İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 07:39 Bu haber 5190 kez okundu
 
Spor Haberi

Uşak Üniversitesi spor salonu bir galibiyetimize daha sahne oldu. Uşaklı AŞİGOLAR’ın pek fazla rağbet etmediği maçta giderayak GALATASARAY’ı yenmeyi başardık. Bu galibiyet sonrası sporculara "daha önceleri nerelerdeydiniz" demeyi de ihmal etmedik.

Maça takımımız iyi başladı. İlk periyotta 20-16'lık bir üstünlük sağladık. İkinci periyotta mücadele başabaş sürdü. 40-38.
Üçüncü periyotta harika bir mücadele vardı. Galatasaray durdu Uşak vurdu adeta. Sahnede CALLOWAY, WATSON ve CARMİCHEL vardı. Periyotta 66-48'lik skora ulaştık. Final periyotunda fark kapanacak gibi olsa da UŞAK ısrarla galibiyet istiyordu ve kazandık. 85-78
Hakemler basit hatalarla maçı zora sokacak gibi oldular. Galatasaray seyircisi takımını baştan sona destekledi. Bir avuç diyebileceğimiz UŞAKLI AŞİGOLAR’da onlardan geri kalmadan desteklerini sürdürdüler.
Koç Mustafa MAVİLİ "Mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz" MAHMUTİ  "takıma istediklerimi yaptıramadım" dedi.
MURATBEY UŞAK : SOLOMON - WATSON 21 - ŞAFAK 8 - ÖZCAN - CALLOWAY 20 - TAYFUN 6 - CARMCHEL 18 - OFOEGBU 4 -MİLES 8 SÜLEYMAN - MURAT.
GALATASARAY ODEOBANK: HARDY 7 - TAYLOR 12 - JUSKEVİCIUS 22 - MEHMET - HENDRİX 12 - EGE 7 - RENFROE 8- SUMMERS 2 - PRELDZİC 4 - GÖKSENİN 4
Maçta Tayfun Erülkü 35. dakikada diskalifiye oldu.
Maçın sokererleri Galatsaray’dan Juskeviicıus 22 ve Uşak’tan Watson 21 ve Calloway 20 sayı attı.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erkin SARIOĞLU
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı