Haber Detayı
28 Eylül 2021 - Salı 09:48 Bu haber 1227 kez okundu
 
GAZETEMİZDEN ZİYARETLER
- Haberi
GAZETEMİZDEN ZİYARETLER

Yeşil Banaz Gazetesi sahibi Avni Erdal Sarıoğlu ve Yazı İşleri Müdürü Orhan Sunal, gazetemizin bağlı olduğu kuruluşlara çeşitli ziyaretlerde bulundu.

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden gazetemiz temsilcileri, Şube Müdürü Şerife Münire Burcu ile görüştü. Bazı gelişmeler hakkında bilgi edinen ekibe, Burcu tarafından İletişim Başkanlığı’nın özenle hazırlanmış çeşitli yayınlarından hediye edildi. Basın kartları mevzuatıyla ilgili değişiklikler konusunda ayrıntılar ele alındı.

Diğer ziyarette ise Uşak basınının bağlı olduğu Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürlüğü’ne yeni atanan Abdullah Güler ile makamında görüşülerek yeni görev yerinin hayırlı olması dileğinde bulunuldu. Ziyaret Çivril 30 Ağustos Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şahin Şahan ve Muhabiri Ali Şahan’la birlikte gerçekleştirildi.
Denizli ve Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen her iki ziyarette içten ve samimi ev sahipliklerinden dolayı Şerife Münire Burcu ve Abdullah Güler’e gazetemiz adına teşekkür eder, görevlerinde başarılar dileriz.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: GAZETEMİZDEN, ZİYARETLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı