Haber Detayı
04 Şubat 2020 - Salı 10:06 Bu haber 725 kez okundu
 
BASKETBOLUN YENİ YILDIZLARI BU KURSLARDA YETİŞECEK
- Haberi
BASKETBOLUN YENİ YILDIZLARI BU KURSLARDA YETİŞECEK

Kentteki vatandaşlar için sağlıklı ve sportif bir yaşam hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştiren Uşak Belediyesi basketbol kursları açıyor. Gençler başta olmak üzere tüm sporseverler için eğitimler verilecek kurslar kentin çeşitli bölgelerinde Uşaklılarla buluşacak.

Spora ve sporcuya verdiği değerle ön plana çıkan Uşak Belediyesi, basketbol tutkunlarına yeni bir müjde sunuyor. Uşak’taki sportif faaliyetlerin değer kazanması, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürülmesi hedefiyle çalışmalarını şekillendiren Uşak Belediyesi, Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde basketbol kursları açılıyor.
Ağaoğlu Lisesi, Dikilitaş ve Kalfa Kapalı Spor Salonlarında başlatılacak kurslarla basketboldaki yeni yıldızların Uşak’ta yetişmesi hedefleniyor. Cumartesi ve pazar olmak üzere haftada iki gün gerçek-leştirilmesi planlanan kurslar için başvurular Ulu Cami karşısındaki Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.
“Her yaşta spor” düşüncesiyle düzenlenecek kurslara yaş sınırı koymayan Uşak Belediyesi kurs ücretini ise 150 TL olarak belirledi. 
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erkin SARIOĞLU
Etiketler: BASKETBOLUN, YENİ, YILDIZLARI, BU, KURSLARDA, YETİŞECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı