Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 18:02 Bu haber 1818 kez okundu
 
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖMER ÇELİK TARAFINDAN AÇILDI
- Haberi
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ

Banaz Belediye Başkanı ve AKP Belediye Başkan Adayı Zafer Arpacı seçim startını vererek çalışmalara resmen başladı.
Pazar günü düzenlenen programda ilk olarak Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı. Cumhuriyet Mahallesi Kültürpark karşısındaki büro AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik tarafından törenle açıldı. Açılışa ve diğer programlara Uşak milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş ile partililer katıldı.
31 Mart Yerel seçimlerinde ilçemizden belediye başkanı adayı olan mevcut başkan Zafer Arpacı, Kültür Sarayında yapılan aday tanıtım toplantısında ilçemizle ilgili seçim projelerini de anlattı.
Buradaki program da öğleden sonra başladı. Programın öncesinde konuklara yemek ikramında bulunuldu. Ak Parti Banaz İlçe Başkanı Eşref Çelik’in açılış konuşmasının ardından Akparti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş’te birer konuşma yaptılar. Banaz’a alkışlanacak hizmetler yapan Başkan Zafer Arpacı’nın hükümetle koordineli olarak yaptığı projelerle ilçeye oldukça yüksek yatırımlar yapıldığını vurguladılar.
Arpacı’da yaptığı konuşmada kendisini bu göreve layık gören ilçe halkına ve hizmetlerinde yalnız bırakmayan vekillere teşekkür etti. Beş yıldır ilçeye yapılan hizmetleri anlatan Zafer Arpacı, tamamlanan Hamamboğazı, Doğalgaz, Evrendede, Banaz Çayı Projesi, Toki, Arıtma ve Çöp Transfer İstasyonları, Banaz Şehir Hamamı, yollar, parklar ve sosyal tesislerin yapımlarını söz verdikleri gibi yerine getirdiklerini belirtti.
Organize Sanayi Bölgesi için yer tesbitinin yapıldığını, önümüzdeki süreçte buranın yapımıyla ilgili çalışmaların hızlanacağını söyledi.
Akparti adayı Zafer Arpacı, yeniden başkan seçildiğinde OSB’nin tamamlanacağını, Gençlik Merkezi yapılacağını, Tren Garı’na Şehir Müzesi, Dilek Mahallesine Yeni Mezarlık, Hamamboğazına 200 Yataklı Otel ve Aquapark, Yeni Belediye Hizmet Binası, Otogar, Sebze Hali, Kapalı Semt Pazarı, Yeni İtfaiye Binası, Hamamboğazı’na Termal Sağlık Kompleksi, Evde Bakım Hizmetleri Birimi, İkinci Etap Toki’yi ve çocuk parklarının yapımlarına devam edeceklerinin sözünü verdi. Arpacı, göreve gelirken söz verdikleri projeleri hayata geçirdiklerini, ilçeye çok değerli kazanımlar sağladıklarını belirterek yeni dönemde de yeni projeler için söz veriyoruz dedi. Konuşmalardan sonra Banaz Belediye, Kızılcasöğüt Belediye Başkan adayları, İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi aday adayları sahneye çağrılarak tanıtıldı.
Programın ardından hep birlikte açılışı yapılan SKM’ye geçildi. Buradaki çay ikramının ardından vekiller ve parti yönetimi bir program için Uşak’a hareket ettiler.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: BAŞKAN, ARPACI, SEÇİM, STARTINI, VERDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
BAŞKAN ARPACI SEÇİM STARTINI VERDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı