Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 10:47 Bu haber 2576 kez okundu
 
BANAZ MYO’DA AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
- Haberi
BANAZ MYO’DA AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Banaz Meslek Yüksekokulu’nda aşure etkinliği düzenlendi.

Her yıl düzenli olarak yapılan etkinliğin sponsorluğunu geçen yıl olduğu gibi Yeşil Banaz Sürücü Kursu ve Yeni Uşak Sürücü Kursu üstlendi.

Uşak Üniversitesi Rektörü Ekrem Savaş ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Rektör Ekrem Savaş, Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’ı ve Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı’yı makamında ziyaret etti.

Daha sonra Banaz Meslek Yüksekokulunda öğrencilerle bir araya gelen Rektör Savaş yaptığı konuşmada, “öğrencilerle yeni eğitim yılının başında tanışmak için ve üniversitemize yeni gelen öğrencilerimiz ile tanışmak için böyle bir toplantı gerçekleştirdik. Gençler başarılı olmanız için çok çalışmanız gereklidir. Okulda aksaklıklar olursa okul müdürünüze başvurunuz eğer gene çözülmezse bize sosyal medya aracılığı ile bildirin biz gereğini yapar sorunu kökünden çözmeye çalışırız.

Sizlere öğüt olarak söylediklerimi dikkate alırsınız zarar etmezsiniz. Başarılı birer birey olmak istiyorsanız çalışın, çok çalışın. Özellikle dil öğrenmeye bakın. Sadece İngilizce değil Çince öğrenin, Fransızca öğrenin. inanın iş konusunda aranan kişi olursunuz” diyerek öğrencilere başarılar diledi.

Ziyaretlerin sonrasında okulda düzenlenen aşure etkinliğine katılan Rektör Savaş ve Zafer Arpacı, etkinliğe sponsor olan Yeşil Banaz Sürücü Kursu ve Yeni Uşak Sürücü Kursu sahiplerine teşekkür plaketi takdim etti.
Programa Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, okul yönetimi, dernek yönetimi ve öğrenciler katıldı.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: BANAZ, MYO’DA, AŞURE, ETKİNLİĞİ, DÜZENLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı