ADAY LİSTELERİ BELLİ OLDU
26.02.2019 - 09:59, Güncelleme:
15.08.2022 - 13:07 4491+ kez okundu.
ADAY LİSTELERİ BELLİ OLDU
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde seçim kuruluna verilen listeler açıklandı. Kesin olmayan listelerin itiraz süresi bitti. Seçim kurulunun askıya çıkardığı aday listeleri aşağıdaki şekilde oluştu.
BANAZ BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI
SP : Özkan Oskay
BTP : H. İbrahim Çakın
TKP : Mehmet Uğur Kocabaş
CHP : Ahmet Olgay Altındağ
AKP : Zafer Arpacı
MHP : Emine Bulut
İYİ P : Ramazan Alaybeyoğlu
DSP : Filiz Sağır
BANAZ İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI
SP : Uğur Tunaboylu
BTP : Abdullah Toy
VP : Pınar Güler Çamevli
BBP : Yaşar Taşbunar, Tahsin Çınar
CHP : Kürşat Ceylan, Hüseyin Yorulmaz, Emine Olgun
AKP : Abdülkadir Kılınç, Ali Dinç, İsmet Görkem Karahan,
Yedek: Nevzat Demir, Ahmet Özoğul, İhsan Ertaş
DP : Mehmet Koca, Ekrem Kılınç
MHP : Ahmet Alakent, Sefer Uysal, Mustafa Dal
DSP : Ali Alçılıoğlu
BANAZ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
SP : Mehmet Kozak
BTP : Elif Aksu
TKP : Zeynep Melike Sarıoğlu
CHP : Ülkü Erdem, Kürşat Kacargil, Erhan Aras, İsmet Demirayak, Türker Bulut, Sabit Kantar, Ahmet Uysal, Koray Ala, Gözde Türk, Erol Karahan, Kontenjan: Aziz Güneş
AKP : Hüsnü Çakın, Sebahattin Sümercan, Yasemin Sondoğan, Cihad Ersoy, Mustafa Şahin, Mehmet Dalkıran, Mehmet Acar, Süleyman Girgin, Recep Erçakır, Gürkan Öztürk, Yedek: Ahmet Yurdakul, Harika Dönmez, Filiz Gülener, Rıza Gülener, Mustafa Dönmez, Şerife Sayar, Mustafa Çetin, Mehmet Demir, Fatma Kılınç, Ferit Doğan, Filiz Doğan Kontenjan: Sadık Karadağ
MHP : Mehmet Yaşar Öztürk, Hacı İsmai Savaş, Remzi Özen, Birol Can, Seher Ayata, İpek Alakent, Gülcan Polat, Fatih Mehmet Dede
İYİ P : Canan Akın, Veysel Altıntaş, Hayati Arıkan, İmran Yaşar Erkalan, İdris Gündüz, Hatice Bardakcı, Kontenjan: Murat Sarıgöz
KIZILCASÖĞÜT KASABASI BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI
SP : İbrahim Temel
BTP : Yaşar Kurt
CHP : Ömer Biçer
AKP : Güngör Oral
BAĞIMSIZ : İrfan Tuncay
KIZILCASÖĞÜT KASABASI BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI
SP : Murat Can
TKP : Barış Can Topçu
CHP : Salim Özdemir, Nihat Yalçın, İsmail Tekin, Salim Özuğur, Hasan Hüseyin Acar, Ramazan Peker, Nami Yaman, Mehmet Ali Yalçın, Kontenjan: Erdal Ataseven
AKP : Birol Taşkın, Sultan Peker, Ceylan Aydın, Sultan Kara, Bersan Tümer, Birsen Tuncay, Pınar Turhan, Hörü Yaman, Yedek: Belgin Sarıhan, Merve Aytaç, Nurçin Tümer, Hatice Tokuş, Gülümser Bozkurt, Ceylan Tümer, Şennur Gündüz, Kerime Orhan, Cansu Peker, Kontenjan: Cavit Ceylan.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde seçim kuruluna verilen listeler açıklandı. Kesin olmayan listelerin itiraz süresi bitti. Seçim kurulunun askıya çıkardığı aday listeleri aşağıdaki şekilde oluştu.
BANAZ BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI
SP : Özkan Oskay
BTP : H. İbrahim Çakın
TKP : Mehmet Uğur Kocabaş
CHP : Ahmet Olgay Altındağ
AKP : Zafer Arpacı
MHP : Emine Bulut
İYİ P : Ramazan Alaybeyoğlu
DSP : Filiz Sağır
BANAZ İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI
SP : Uğur Tunaboylu
BTP : Abdullah Toy
VP : Pınar Güler Çamevli
BBP : Yaşar Taşbunar, Tahsin Çınar
CHP : Kürşat Ceylan, Hüseyin Yorulmaz, Emine Olgun
AKP : Abdülkadir Kılınç, Ali Dinç, İsmet Görkem Karahan,
Yedek: Nevzat Demir, Ahmet Özoğul, İhsan Ertaş
DP : Mehmet Koca, Ekrem Kılınç
MHP : Ahmet Alakent, Sefer Uysal, Mustafa Dal
DSP : Ali Alçılıoğlu
BANAZ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
SP : Mehmet Kozak
BTP : Elif Aksu
TKP : Zeynep Melike Sarıoğlu
CHP : Ülkü Erdem, Kürşat Kacargil, Erhan Aras, İsmet Demirayak, Türker Bulut, Sabit Kantar, Ahmet Uysal, Koray Ala, Gözde Türk, Erol Karahan, Kontenjan: Aziz Güneş
AKP : Hüsnü Çakın, Sebahattin Sümercan, Yasemin Sondoğan, Cihad Ersoy, Mustafa Şahin, Mehmet Dalkıran, Mehmet Acar, Süleyman Girgin, Recep Erçakır, Gürkan Öztürk, Yedek: Ahmet Yurdakul, Harika Dönmez, Filiz Gülener, Rıza Gülener, Mustafa Dönmez, Şerife Sayar, Mustafa Çetin, Mehmet Demir, Fatma Kılınç, Ferit Doğan, Filiz Doğan Kontenjan: Sadık Karadağ
MHP : Mehmet Yaşar Öztürk, Hacı İsmai Savaş, Remzi Özen, Birol Can, Seher Ayata, İpek Alakent, Gülcan Polat, Fatih Mehmet Dede
İYİ P : Canan Akın, Veysel Altıntaş, Hayati Arıkan, İmran Yaşar Erkalan, İdris Gündüz, Hatice Bardakcı, Kontenjan: Murat Sarıgöz
KIZILCASÖĞÜT KASABASI BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI
SP : İbrahim Temel
BTP : Yaşar Kurt
CHP : Ömer Biçer
AKP : Güngör Oral
BAĞIMSIZ : İrfan Tuncay
KIZILCASÖĞÜT KASABASI BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI
SP : Murat Can
TKP : Barış Can Topçu
CHP : Salim Özdemir, Nihat Yalçın, İsmail Tekin, Salim Özuğur, Hasan Hüseyin Acar, Ramazan Peker, Nami Yaman, Mehmet Ali Yalçın, Kontenjan: Erdal Ataseven
AKP : Birol Taşkın, Sultan Peker, Ceylan Aydın, Sultan Kara, Bersan Tümer, Birsen Tuncay, Pınar Turhan, Hörü Yaman, Yedek: Belgin Sarıhan, Merve Aytaç, Nurçin Tümer, Hatice Tokuş, Gülümser Bozkurt, Ceylan Tümer, Şennur Gündüz, Kerime Orhan, Cansu Peker, Kontenjan: Cavit Ceylan.
Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) ve diğer ajanslar tarafından eklenen tüm haberler, sitemizin editörlerinin müdahalesi olmadan ajans kanallarından çekilmektedir. Bu haberlerde yer alan hukuki muhataplar haberi geçen ajanslar olup sitemizin hiç bir editörü sorumlu tutulamaz...
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.