Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 10:02 Bu haber 1224 kez okundu
 
- Haberi

Profesyonel futbol devre arasına girdi. Bilindiği gibi UTAŞ UŞAKSPOR’un da yer aldığı Türkiye 2. futbol ligi geçen hafta oynanan maçlarla devre arasına başlamıştı. BU HAFTA DA DİĞER LİG TAKIMLARI SON MAÇLARINI OYNADIKTAN SONRA maçlara ara verecekler. Uşakspor için 2. yarı 20 Ocak’ta başlayacak. Tabi bu ara döneminde yeni hocamız Bahri KAYA’nın takıma bir çeki düzen vereceği ve eğer yönetim uygun görürse de bir kaç takviyenin yapılabileceğini söylememiz gerekir. Her değişen hoca kendi planlarını uygulayabileceği oyuncular ister ve sözleşmenin ilk şartına bunu koyar. İşin doğrusu da böyledir. Bahri Hoca’nın portföyünde bir kaç ismin olduğunu düşünüyorum. Hele transfer dönemi ise bunu mutlaka gerçekleştirecektir. Geleceğin UTAŞ UŞAKSPOR için umutlu olduğunu düşünüyorum.
Türkiye ligleri de araya giriyor ve ara ile birlikte transfer çalışmaları da başlayacak. Her ne kadar devre arası yapılacak transferlerin çok istenildiği gibi olmayacağı bilinse de bazı takımlarımızın buna şiddetle ihtiyacı var. İyi-kötü demeden kadrolarına takviye yapmak zorundalar. Başta Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray olmak üzere bir çok takımın gözü ara transfer döneminin başlamasındadır.
Bazı takımlarımız ise transfer yasaklarını kaldırabilmenin yolunu aramaktadırlar. Ve daha önemlisi bazı takımlar ise sporcularına ödeme yapamadıklarından çok fazla sıkıntıya düşmüşlerdir. Herkesin gönlüne göre bir dönem yaşanması dileğiyle.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erkin SARIOĞLU
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı